Sympozjum Krwotoki 2014

krw2014 39Szanowni Państwo,

W dniach 11 – 12 kwietnia 2014 w hotelu Sofitel Victoria odbyło się IV Sympozjum Naukowe, zorganizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Ciężkich Krwotoków. W sympozjum wzięło udział ponad 200 uczestników.

Chciałabym podziękować wszystkim wykładowcom za zaangażowanie, a uczestnikom za uwagę i dyscyplinę :)

W tym roku tematyka konferencji została poszerzona o zagadnienia związane z hemostazą miejscową natomiast diagnostyka o warsztat tromboelastrometrii oraz agregacji impedancyjnej z przeprowadzeniem badania live i transmisją na ekrany. W moim przekonaniu podniosło to walory merytoryczne programu.

Zgodnie ze spostrzeżeniem z poprzedniego sympozjum, dot. efektywniejszego wykorzystanie internetu do celów edukacyjnych, uczestnictwo w naszym naukowym spotkaniu było możliwe również on-line.


Ponadto materiały z konferencji będą przygotowane w formie e-learningu i udostępnione na stronie internetowej Stowarzyszenia, która zgodnie z założeniami rozwija się dla Państwa potrzeb. [Materiały w formie kursu e-larningowego zostały już udostępnione, zapraszamy serdecznie do korzystania: Kurs Krwotoki 2014]

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za uczestnictwo,
prof. dr hab. n. med. Ewa Mayzner-ZawadzkaZapraszamy serdecznie do zapoznania się z Kursem Krwotoki 2014